Moje meno je Dominik Kubíček a prvotným plánom tohto webu bola prezentácia vlastných prác z oblasti CAD dizajnu a počítačovej grafiky, s ktorou som začal ešte počas štúdií na fakulte strojného inžinierstva v Brne. Postupne som svoje znalosti posunul na úroveň, ktorá mi umožnila nadviazať dlhodobé spolupráce s rôznymi spoločnosťami zo strojnej, hernej či reklamnej oblasti.


V súčasnosti sme aj vďaka pomoci externých kolegov schopný pracovať na projektoch z oblasti CAD (Computer Aided Design) a CG (Computer Graphics) rôznych úrovní, či už ide o základné 3D modelovanie, statické vizualizácie na propagačné materiály alebo technické animácie na webové stránky.


Naše pracovné motto znie, že neexistuje hranica, ktorá by sa nedala posunúť vždy ešte o kúsok ďalej. Vďaka tomuto prístupu stále napredujeme a môžeme zákazníkom ponúkať kvalitnejšie a lepšie služby.

 

Naše pracovné nástroje

Pri tvorbe používame programy ako:


Gimp / Blender / Sketchup

gimp_logo      BlenderDesktopLogo      sketchup_logoPokiaľ to náplň projektu vyžaduje, sme schopný využiť najrozšírenejšie nástroje spoločností Autodesk, Luxion či Adobe:


Autodesk Inventor a Inventor Publisher / Autodesk 3dsMax / Keyshot / After Effects...

Inventor_Pro_logo     Inventor_publisher_logo     3dsMax_logo     Keyshot_logo     aftereffects


 Vďaka tomu nemáme žiadne obmedzenie v type dát a súbory formátu .STP, .STL, .FBX, .OBJ, .IAM, .DWG, .SLDASM, .CATPART a iné sú pre Nás samozrejmosťou.